This forum has been archived. All content is frozen. Please use KDE Discuss instead.

Clue با نام رمز گذاری شده یا KDE 4.3.5 تدوین نرم افزار

Tags: None
(comma "," separated)
rezadehghan
Registered Member
Posts
2
Karma
0
پنجمین ترجمه و خدمات نسخه چهارم دسکتاپ رایگان، حاوی اشکالات متعدد پیشرفت های عملکرد و به روز رسانی ترجمه KDE انجمن

26 ژانویه ، 2010. امروز ، KDE نسخه جدیدی از کامپایلنت نرم افزار KDE (KDE SC) منتشر کرده است. نسخه KDE SC این ماه یک رفع اشکال و به روزرسانی ترجمه در KDE SC 4.3 است. KDE SC 4.3.5 یک نسخه ارتقاء یافته برای همه افرادی است که KDE SC 4.3.4 یا نسخه های قبلی را اجرا می کنند. از آنجا که این نسخه فقط شامل رفع اشکالات و به روزرسانی های ترجمه است ، این یک بروزرسانی ایمن و دلپذیر برای همه خواهد بود. کاربران در سراسر جهان قدردانی می کنند که KDE SC 4.3.5 کاملاً ترجمه شده است. KDE 4 در حال حاضر به بیش از 50 زبان ترجمه شده است و تعداد بیشتری از آنها در آینده آمده است.

پیشرفتهای زیادی داشته است KDE SC 4.3.5

مطرح شده است که این مسئله باعث می شود که به روزرسانی دایرکتوری های نمایش داده شده دوباره کار کند و برخی دیگر از مشکلات ثبات را حل کند KIO تعدادی از اشکال در
برطرف شده است Kopeteتصادف هنگام ایجاد آواتار از وب کم در
در موارد خاص، درمان شده است CPU 100٪ با استفاده از زمان
استفاده نشده باشد، تغییرات بیشتر لیست های بیشتری را نشان می دهد. KDE SC 4.3.4 اگر از همه

منبع : https://kde.org

آموزش تولید محتوا از جمله موارد مهمی است که مورد نیاز مدیران سایت ها و کارشناسان تولید محتوا می باشد. از این رو امیر قمصری مدیریت نیوسئو، دوره آموزش تولید محتوای سئو شده برگزار می کند. تولید محتوا و سئو چیست؟ سئو محتوا به محتوای تولید شده شما کمک میکند که در صدر جستجوی کاربران گوگل قرار گیرد.
برای تهیه این آموزش تولید محتوا ی امیر قمصری به وب سایت نیوسئو مراجعه نمایید
ahanyekta
Registered Member
Posts
4
Karma
0
آهن یکتا بزرگترین و کاملترین مرجع رسمی خرید و فروش آهن آلات ساختمانی و قیمت آهن صنعتی میباشد، ما با تیمی قوی و با تجربه در کنار شما هستیم تا بتوانیم شمارا با کمترین قیمت و بهترین کیفیت آشنا کنیم. با توجه به توسعه روز افزون فناوری صنعت و ساختمان وجود رغبای متعدد ما بر آن شدیم که در کار خود صداقت در گفتار و سرعت در کار را سرلوحه خود قرار داده این مجموعه افتخار این را دارد که توانسته در این مدت با شرکت ها و مجموعه های بزرگی همکاری نمایید.
ahanyekta
Registered Member
Posts
4
Karma
0
شاپ اینتکس اولین سازنده محصولات بادی در سال ۲۰۰۰ با سرمایه چند میلیارد دلاری تاسیس و در همان سال تحت ثبت و شناسنامه ملی در ایالات متحده آمریکا به ثبت رسید. از تولیدات اولیه این کمپانی عظیم می توان به اسباب بازی بادی کودک | استخر بادی کودک | مبل بادی | تشک بادی | تخت بادی | استخر پیش ساخته و ... اشاره کرد . پس از مدتی به علت حجم بالای تولید و تقاضای مصرف کنندگان این کمپانی تولیدات خود را به صورت رسمی به چین واگذار نمود و تحت لیسانس آمریکا در بازار شروع به عرضه گردید. در ادامه مطلب مختصری از رویدادها و دستاوردیهای کمپانی اینتکس از سال های ابتدایی تا کنون ارائه میگردد.

https://www.shop-entex.com


BookmarksWho is online

Registered users: bartoloni, Bing [Bot], Google [Bot], Sogou [Bot], Yahoo [Bot]