This forum has been archived. All content is frozen. Please use KDE Discuss instead.

KDE 4.3 با اسم رمز Caizen منتشر شد

Tags: None
(comma "," separated)
roozbehonline
Moderator
OS
الهامی از آزادی ! این عنوانی است که تیم توسعه KDE برای این نسخه از این میزکار برگزیده اند ! امروز KDE 4.3 بعد از ۶ ماه و یک هفته از انتشار KDE 4.2 منتشر شد ٫ نسخه ای که طبق برنامه ریزی  اعلام شده بر روی سایت این پروژه باید روز ۲۸ جولای منتشر می شد که به خاطر آماده نبودن پکیج ها و وجود باگ هایی در نسخه های RC یک هفته به تاخیر افتاد .
امروز ۴ آگوست / ۱۳ مرداد ماه تیم توسعه KDE با افتخار انتشار KDE 4.3 با اسم رمز Caizen را اعلام می کند . انتشاری که برای کاربران این میزکار تجربه ای از امکانات جدیدتر و محیطی پایدارتر را به ارمغان آورده است . این نسخه از KDE به تکمیل امکانات و قابلیت های نسخه 4.2 پرداخته و سعی شده با استفاده از بازنویسی کدها و انتقال ویژگی های سابق به این نسخه نمای بهتر و پایداری بیشتری را برای کاربران رده Home و Small Office آماده کند . در این نسخه حدود ۱۰٫۰۰۰ باگ برطرف شده و طبق گفته تیم توسعه آن طی ۶ ماه گذشته حدود ۲٫۰۰۰ امکان و ويژگی به آن اضافه شده است

Image

در KDE 4.3 پیشرفت های بسیاری صورت گرفته که به طور خلاصه این موارد را میتوان نام برد:

- افکت های جدید و بهبود یافته در KWin
- تم جدید و بسیار زیبای Plasma با نام Air
- ابزارک ( widget ) های جدید
- بهبود نمایش کارهای در حال انجام و سیستم اطلاع رسانی
- ساختار جدید System Tray و بهبود عملکرد آن
- افکت های جدید و کاربری آسان تر در برنامه مدیریت فایل Dolphin
- بهبود نرم افزار مدیریتی SystemSettings
- پیشرفت های زیاد و ویژگی های جدید در نرم افزارهای مختلف از جمله Ark , KGpg , Okteta و …

Image

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با KDE 4.3.0 و مشاهده ی تصاویر بیشتر به صفحه نکات انتشار این نسخه مراجعه کنید. همچنین برای مشاهده ی راهنمای نصب KDE 4.3 در توزیع های مختلف بهاین صفحه در دانشنامه ی سایت فارسی KDE مراجعه کنید.

Last edited by Anonymous on Wed Aug 05, 2009 9:42 am, edited 1 time in total.

Think Free , Be Green
voltan
:o :o :o
خیلی خفن شده ! من امروز آپدیت کردم . هنوز تو کفش موندم . سرعتش به طور محسوسی بیشتر شده !!!!!! 8)
imported3-atmahasan
تبریک به همه ازاد اندیشان فوق العاده قوی شده و سریع عالیه  ;D

Image
Hosein-mec
بهترین نسخه ی KDE بوده که تا حالا دیدم. فوق العاده شده ...

Image
lomion
Registered Member
OS
نسخه بسیار خوبیه تا اینجاش ! از نظر ظاهر که خیلی جالب شده.به خصوص محیط پلاسما
imported3-Ahmad
imported3-sun
بهتر شده اما با اون چیزی که باید باشه هنوز یه دنیا فاصله داره ;)
iSoheil
سلام چه طوری میتونم Update کنم؟
من تو KDE یه‌کمی کم تجربه‌ام!  ::)
Hosein-mec
[quote="iSoheil"]
سلام چه طوری میتونم Update کنم؟
من تو KDE یه‌کمی کم تجربه‌ام!  ::)
[/quote]

توزیع های جدید مثل openSUSE 11.2 , Kubuntu 9.10 , Chakra Alpha4 و ... همه از KDE 4.3 استفاده می کنند ! پیشنهاد می کنم از توزیع های جدید استفاده کنید.

Image

Bookmarks