This forum has been archived. All content is frozen. Please use KDE Discuss instead.

بهم ریختن صفحه ی اول kde-ir.org

Tags: None
(comma "," separated)
shahab_sh
Registered Member
سلام،
با تبریک به مناسبت راه اندازی سایت  :D
صفحه ی اول سایت رو امروز داشتم نگاه میکردم مثل اینکه چیدمانش بهم ریخته
من از firefox 3.5.1 دارم استفاده میکنم.
یه عکس پیوست کردم.

با تشکر...
شهاب  :D
voltan
من مشکلی با صفحه اول ندارم . کاشکی به جای استفاده از چندتا سی ام اس برای سایت از یه سی ام اس واحد استفاده میکردید . که هم بخش خبری هم ویکی هم وبلاگ و هم انجمن و دانلود سنتر و ... داشته باشه
imported3-atmahasan
مشگلی نیست از جمله در فایرفاکس  :D

Image
imported3-kouche
من صفحه اول و دیگر موارد رو صحیح و سالم میبینم.
Hosein-mec
من هم مشکلی ندارم. یکبار کش مرورگرتون رو پاک کنید و مجددا صفحه ی اول رو لود کنید. یا اینکه از کلید های ctrl + f5 استفاده کنید. ببینید درست میشه یا نه.

Image
shahab_sh
Registered Member
[quote="Hosein-mec"]
من هم مشکلی ندارم. یکبار کش مرورگرتون رو پاک کنید و مجددا صفحه ی اول رو لود کنید. یا اینکه از کلید های ctrl + f5 استفاده کنید. ببینید درست میشه یا نه.
[/quote]
متاسفانه تغییری نمیکنه. جالب اینه که دقیقا همین مشکل توی konqueror هم هست.
اگه توی عکس بالا دقت کنید اون سه تا دکمه ی kde.org و kde news و kde planet عکس پشت زمینش به هم ریخته. وقتی در کدهای اون صفحه نگاه کردم دیدم بعد از اضافه کردن اون عکس header (که در بالای صفحه هست) شش تا تگ br اضافه کردید. من یکی از اون br ها رو حذف کردم و درست شد.
تا اونجایی که میدونم تگ br راه خوبی برای انجام اینکار نیست برای اینکه اندازشون (height) در هر سیستم و مرورگر وب میتونه متفاوت باشه.

البته در اون عکس پایین صفحه هم مشکل داره ولی من نتونستم درستش کنم.

با تشکر...
شهاب ::)

Bookmarks