This forum has been archived. All content is frozen. Please use KDE Discuss instead.

دانلود

Tags: None
(comma "," separated)
vafa

دانلود

Fri Jul 31, 2009 6:34 pm
من تقریبا همه جای این دامنه شما رو گشتم kde-ir.org
ولی لینکی برای دانلود kde فارسی پیدا نکردم.
مگر هدف شما چیزی بجز این است؟
imported3-choxos

پاسخ : دانلود

Fri Jul 31, 2009 6:53 pm
[quote="vafa"]

[/quote]

تقریبا بله ;) هدف ایجاد این سایت و این فروم در درجهٔ اول جمع کردن KDE کارهای ایرانی و فارسی زبان و رفع مشکلات‌شون است. فکر نکنم اصلا برنامه‌ای برای ایجاد یک توزیع به اسم کی‌دی‌ای فارسی وجود داشته باشه ;)

برای فارسی کردن کی‌دی‌ای فقط به دو سه بسته به اسم language-pack نیاز دارید. مثلا در اوبونتو باید language-pack-kde-fa رو نصب کنید و بعد هم در System Settings و بخش Regional & Language و در تب Locale روی Farsi کلیک کنید و اون رو بالاتر از English قرار بدید و بعد هم Apply رو بزنید :)
Hosein-mec

پاسخ : دانلود

Fri Jul 31, 2009 7:11 pm
[quote="choxos"]
[quote="vafa"]

[/quote]

تقریبا بله ;) هدف ایجاد این سایت و این فروم در درجهٔ اول جمع کردن KDE کارهای ایرانی و فارسی زبان و رفع مشکلات‌شون است. فکر نکنم اصلا برنامه‌ای برای ایجاد یک توزیع به اسم کی‌دی‌ای فارسی وجود داشته باشه ;)
[/quote]

علاوه بر این , هدف دیگه سرعت بخشیدن به ترجمه ی مستندات و راهنماهای KDE به فارسی هست. در حال حاضر تعدادی از دوستان به طور جدی در حال ترجمه و تکمیل ویکی سایت برای همین منظور هستند.

Image

Bookmarks