This forum has been archived. All content is frozen. Please use KDE Discuss instead.

مشکل با avidemux و kaffeine و vlc [حل نشد دوباره برگشت]

Tags: None
(comma "," separated)
mohammad.sarmast
OS
سلام به همه . من یک مشکل داشتم تو kubuntu kde 4.2 که فایل های تصویریم توی kaffeine va avidemux صدا ندارن اما با dragonplayer صدا دارن. من vlc هم نصب کردم صدا نداشت .یه آهنگ با amarok اجرا می شه اما با vlc  نه. کلا سیستم صدا داره تو system setting ound وقتی test میزنم صدا میآد. مشکل از کجاس؟ laptop dell latitude e6500

Last edited by mohammad.sarmast on Sun Aug 09, 2009 4:24 am, edited 1 time in total.
Hosein-mec
بسته ی kubuntu-restricted-extras نصبه ؟

Image
roozbehonline
Moderator
OS
این مشکل رو من هم داشتم زمانی که آماروک و یه برنامه مالتی مدیای دیگه مثل VLC یا SMPlayer همزمان با هم باز بودن !
شما اول اماروک رو کامل ببندید بعد یک بار دیگه برنامه vlc یا هر برنامه دیگه ای رو اجرا کنید...

اگر مشکل حل نشد بگید تا راه کار دیگه ای رو براش پیدا کنیم :)

Think Free , Be Green
mohammad.sarmast
OS
مشکل حل شد ;) مرسی
roozbehonline
Moderator
OS
خواهش می کنم....

ما اینجا رسم داریم هرکی مشکلش حل شد تاپیکشو ویرایش می کنه و جلوی عنوانش یه عبارت [حل شد] اضافه می کنه . ممنون می شیم شما هم همین کارو بکنید  :D

Think Free , Be Green
mohammad.sarmast
OS
mohammad.sarmast
OS
مشکل حل نشد و دوباره برگشت ! من وقتی  update be kde 4.3  کردم مشکلم حل شد اما دوباره برگشت ! dragon player va amarok  صدا دارن اما vlc kaffeine صدا ندارن حتی فایل های صوتی و تصویری در firefox opera konqueror هم صدا ندارن مشکل چیه؟
mohammad.sarmast
OS
kubuntu-restricted-extras هم نصبه و amarok  رو هم بستم اما بازم صدا ندارن
Hosein-mec
در vlc به قسمت Tools > preferences > audio برید و در قسمت output گزینه های مختلف رو برای Type انتخاب و Save کنید. ببینید مشکل صدا حل میشه یا نه ؟

درضمن بهتره آخرین نسخه ی vlc رو از اینجا نصب کنید.

در مود kaffeine هم احتمالا باید با تغییر خروجی صدا مشکل حل بشه.

Image

Bookmarks